Referencie Viladomy Senec

Patrik Szkurák a Mgr. Nikoleta Baničová
Po cca ročnom hľadaní 3 izbového bytu v Senci a jeho okolí, sme sa rozhodli pre projekt Viladomy Senec zo 4. etapy, od developera Davidson Holding pána Nimniho. Lokalita je výborná, človek sa zaobíde aj bez auta, všetko občianske vybavenie má človek po ruke.
Byt ako taký sa nám ihneď zapáčil, je slnečný, priestranný a z každej miestnosti je východ na balkón čo je veľké plus.
Jednanie s developerom je ukážkové, nemáme voči nemu výhrady.
Ak niekto zvažuje kúpu bytu v meste Senec, byty na Dlhej ulici od toho predávajúceho za nás jednoznačne odporúčame 🙂

Mgr. Marek Polák, PhDr. Júlia Haviarová
Odporúčame kúpu bytu od developera Davidson Holding. Už je to naša ďalšia nehnutelnosť od tohto predávajúceho.

Ing. Jozef Ruman
Spoluprácu s realitnou kanceláriou CASMAR Reality hodnotím od začiatku až po koniec pozitívne. Kúpa bytu prebehla bez problémov, komunikácia bola na veľmi dobrej úrovni. V prípade akýchkoľvek otázok, vždy ochotne poradili. Chcel by som vyzdvihnúť prácu realitného makléra, pána Štefana Schiffera. Výborne poznal lokalitu predávanej nehnuteľnosti a svojim priateľským prístupom výrazne prispel k tomu, že sme si s manželkou našli nové bývanie.

Brilliant Reality, Oľga Michaláková
V mene realitnej kancelárie Briliant Reality Vám chceme poďakovať za spoluprácu pri predaji bytu našej klientke, komunikácia bola na vysokej úrovni a projekt Viladomy budeme radi naďalej ponúkať svojim klientom.

Lexuss reality, Jarmila Bohumelová
Moja spolupráca so spoločnosťou Davidson Holding, aj pánom Oferom je pozitívna. Serózne jednanie k spokojnosti oboch strán. Kto zvažuje kúpu bytu vo Viladomoch v Senci, vrelo odporúčam.

Jarmila Švastová
Moja skúsenosť s kúpou bytu od pána Nimniho je pozitívna. Jednanie aj ochota, nemám čo vytknúť. Lokalita super, nakoľko ju poznáme. Byt pekný, priestranný, s dobrým dispozičným riešením.

Darina Barančíková
Som spokojná s kúpou bytu a s jednaním developera a jeho asistentky. Vo všetkom mi vyšli v ústrety a teším sa na bývanie v novom byte.

Pán Holzmann
Obchod s developerom a osobne s pánom Oferom Nimnim hodnotím pozitívne. Dohodli sme sa na obojstrannej spokojnosti. Jednanie seriózne, rýchle, nemám výhrady. Ďaľším potencionálnym klientom môžem iba odporučiť. Videl som, že jeden človek sa tu sťažoval na plesne, môžem povedať že žiadny takýto iný problém v byte nemáme. Dokonca tu zvažujeme kúpu ďaľšej nehnuteľnosti. Davidson Holding je určite tá správna voľba ako aj bývanie tu na Dlhej ulici.

Ján Bagin a Ružena Baginová
Prednedávnom sme s manželkou riešili problém v našom byte, kde developer ochotne pomohol, vyšiel v ústrety, opravil a odstránil danú závadu na vlastné náklady, za čo sme mu vďačný.

Andrea Košťálová
Moja osobná skúsenosť s developerom p. Nimnim je pozitívna. Mojim požiadavkám zväčša vyhovel, bol ústretový a závady, ktoré boli nájdené pri odovzdávaní bytu mal snahu odstrániť. Dodržal vždy to, na čom sme sa dohodli. Prostredie, v ktorom sa bytový dom nachádza, je naozaj veľmi pekné, tiché, ideálne miesto pre mladé rodinky s deťmi, alebo pre seniorov, čo si chcú oddýchnuť od ruchu mesta. Už som odporučila aj známym, ktorí si hľadajú pekné bývanie. Môžem každému len odporúčať.

Pán Rezníček
Opät sme s manželkou uzavreli úspešný obchod s developerom Davidson Holding v Senci. Prvý krát pred 8mimi rokmi, a teraz v roku 2018 znova a hneď 2 byty. Jednanie s developerom bolo vždy seriózne a vždy sme našli kompromis. Máme byt aj pri Slnečných Jazerách, ale táto lokalita sa nám páči viac, je tu príjemné, rodinné prostredie. Aj alternatíva k Bratislave je určite veľké plus. Ja môžem bývanie vo Viladomoch iba odporučiť, čo sa týka prijateľnej ceny, kvality stavby, vlastnej príjazdovej cesty, vzdialenosti do centra, aj lokality bytových domov. V jednom vchode nie je zbytočne veľa bytov, čo nám vyhovuje. Kto uvažuje nad kúpou novostavby, Viladomy Senec, sú určite skvelý výber.

Anton Blinka a Gabriela Blinková
Prednedávnom sme s manželkou realizovali kúpu bytu od Developera Davidson Holding s.r.o. Pred 10timi rokmi sme tu tiež kupovali byt, v ktorom dodnes bývame a rozhodli sme sa pre kúpu nehnuteľnosti od tohto investora znova, nakoľko sme s bývaním tu veľmi spokojní, čo sa týka lokality, kvality bytu, prostredia, aj seriózneho jednania developera. Dokonca sme byt a teda bývanie tu odporučili aj rodinným známym.

Lucia a Andrej
V projekte Viladomy Senec sme si kúpili 4 izbový byt – holobyt, ktorý sme sa rozhodli dokončiť sami. Lokalita je veľmi kľudná, tichá s dobrou dostupnosťou do centra i na diaľnicu D1. Komunikácia s pani Tóthovou a pánom Nimnim bola vždy ústretová a nedostatky, ktoré sme na byte objavili, boli vyriešené k obojstrannej spokojnosti.

Manželia Baginový
S kúpou bytu sme spokojní. DH ak sa vyskytli nedostatky, tak odstránili, reklamácie rešili. Lokalita je veľmi dobrá. Býva sa nám tu dobre.

Pán Horváth
je to tichučká, krásna lokalita. Veľmi sme spokojný. Prajem takéto bývanie aj iným ľuďom.

Pani Tóthová
Bývanie vo viladomoch odporúčam, je tu ticho, pokoj a aj napriek tomu mám všetko čo potrebujem poruke. Záhradku oceňujem, nakoľko mám malé dieťa a aj psa.

Komžík Miroslav
S bytom som spokojný, lokalita je dobrá. Maximálna spokojnosť s asistentkami developerskej spoločnosti. Odporúčam bývanie vo Viladomoch.

Citerberg
Bývam vo Viladomoch Senec od začiatku roku 2009. Som maximálne nadmieru spokojný s lokalitou aj prístupom developera a preto som sa rozhodol s p. Nimnim na novej výstavbe Viladomy v lokalite Dunajská Lužná. A máme záujem pokračovať v krásnej lokalite ako sú v Senci Viladomy DH.

Pani Blinková
So službami DH, ako aj s kúpou bytu som maximálne spokojná. Vždy boli k dispozícii a vyšli mi v ústrety. Lokalita je veľmi dobrá, susedia bez problémov. Kúpu nehnuteľnosti vo viladomoch v Senci jednoznačne odporúčam.

Pani Suchovská
So službami som bola veľmi spokojná. Prístup na úrovni, úprimnosť a férovosť. Rýchle jednanie. Bývanie je tu veľmi dobré. Kľud a veľmi príjemný susedia ku podivu. Odporúčam si tu kúpiť byt, nebudete ľutovať.

Pani Kolembusová
Moja voľba bola správna. Som spokojná s bytom, lokalitou a predovšetkým so službami asistentky pani Fülöpovej. Vrelo odporúčam ďalším klientom.

Pán Szabadoš
S kúpou bytu som maximálne spokojný, lokalita je výborná, veľmi pekné prostredie. Susedia sú príjemný, nekonfliktný. Komunikácia s developerom p. Nimnim aj s pani asistentkou Fülöpovou je výborná. Pri riešení problému vyšli vždy v ústrety. Nato že je to tichá, kľudná lokalita je to aj do centra blízko. V Senci sa býva super. Od developerov DH poskytnutý maximálny servis. Bývanie vo Viladomoch odporúčam.

Pán Issa
Klient je spokojný riešením závad, rýchle odstránenie, maximálna spokojnosť, a veľmi sa teší na sviatky, veľká ústretovosť a spolupráca od pracovníkov fy. Davidson Holding.
Dear Mr Nimni as the manager of the project VillaDomy I have to share with you the fact that the team you have went above and beyond to satisfy the need and solve the problems we had at hand, Mr Cervenka reacted immediately and came to evaluate the issue at hand. Mrs.Fulopova arranged everything with logistics and maintenance professionals promptly and effectively. As for the maintenance Gentleman who came and made the repairs, for them I owe a BIG THANK YOU as they were on-time, made the fix thoroughly and were trust worthy as I had no problem even to leave them alone at my place with keys to work on the fix. Dear Sir, please share my ‘thank you’ with your team as they deserve the best and were worthy of my trust as your client, as well my best wishes for the new year. As for Davidson Holding in regards to the warranty issue, please feel free to use and publish this feedback/mail on my behalf as you see is needed: “Thank you Mr.Nimni, please also thank you staff on my behalf:) again you have proven that Trust and personal care is what your implemented business culture while leading DH. Indeed the issue with the Boiler was challenging one for both me and you, however again your way of doing business made the difference! indeed what needs to be fixed is done up to my satisfactory ..at a day like this I feel lucky that I made my biggest investment buying my first Flat from you Mr.Nimni. Your team proved to be highly professional and skilled one, my phones were never ignored, my appeals fell on fine tuned ears and you have reacted to the need on a timely manner taking the full responsibility when and where it was needed. Great work done and again I’m happy I made this purchase from DH, giving the fact you have a great project going on and great people choosing to be our neighbors. Thank you

Pani Citefbergová
Nehnuteľnosť 4-izbový byt v zóne Viladomy Senec sme kupovali ešte v roku 2007, kedy developer Davidson Holding len začínal s výstavbou a náš byt nemal ani obvodové múry. Obávali sme sa vložiť naše počiatočné úspory, ale projekt sa nám veľmi páčil a zistili sme to. A oplatilo sa. Na rozdiel od našich známych, ktorý kupovali byt v novostavbe. Zaplatili 1. splátku cca v sume 13000€ a do dnešného dňa sa k bytu nedostali. My sme sa k bytu dostali a od januára v ňom bývame. Drobné nedostatky – nedorábky, ktoré boli v byte, developer odstránil na vlastné náklady. S bytom nemáme žiadne problémy a sme naozaj spokojný s projektom, ktorý sme si vybrali. Mladým rodinám s deťmi, ktorí hľadajú pokojné bývanie len odporúčame.

Pani Palkovičová
V Senci sa býva veľmi dobre. Samotná lokalita je tichá a vhodná pre rodinné bývanie. V byte, až na niekoľko potrebných úprav, sa býva spokojne a pohodlne.

Pani Bobríková
Byt v projekte Viladomy Senec sme kupovali v roku 2012. Vďaka vhodnej dispozícii a orientácii na svetové strany je svetlý, príjemný a útulný. Bytovka je situovaná v slepej ulici a tak napriek tomu že bývame v okresnom meste, máme v okolí ticho ako na vidieku. Veľkou výhodou je supermarket, aquapark, senecké jazerá či centrum mesta plné obchodov a kaviarničiek v pešej dostupnosti. Servis zo strany spoločnosti Davidson Holding po odpredaní nehnuteľnosti hodnotím pozitívne. Sú otvorení riešiť aj neštandardné požiadavky ako napríklad inštaláciu parkovacích zarážok či zmena značenia parkoviska. Bývanie vo viladomoch je jednoznačne vhodné pre rodiny, ktoré hľadajú pokojné miesto na skok od centra mesta.

Pán Issa
D.V. represented by Mr. Nimni demonstrated to be trust worthy. Every element of the transaction went as planned with professional support of an adv.. Villa Domy is a great project, me and my family enjoy the living here. It’s like a summer 20 min. from office with outstanding neighbours. I’d recommend to everyone.

Natália Šegedová
So službami Davidson Holding som spokojná, pracovníci sa vždy snažili nájsť riešenia, ktoré som navrhovala. Ich servis je flexibilný a spoľahlivý. V porovnaní s inými developerskými spoločnosťami sme vždy našli rozumný kompromis. Bývanie v projekte viladomy naplnilo moje očakávanie.

Pani Dočkalová
Spokojnosť, tiché prostredie, veľmi dobre sa býva.

Pán Zemánek
Výborná lokalita. Dospozičné riešenie bytu je veľmi dobré. Pri kúpe bytu bol poskytnutý veľmi dobrý servis.

Pani Lukácsiová
Byt, ako aj bývanie splnilo naše očakávania. Je to kľudná štvrť s mladými rodinami, blízko centra v peknom prostredí.

Pán Oláh
Strašne dobre sa tu býva, skvelí susedia. S firmou Davidson Holding sa super spolupracovalo.

Pán Hepner
S kvalitou bytu som spokojný, hlavne čo sa týka ceny a lokality. Kľudná lokalita. Prompnosť drobných reklamácii pri drobných nedostatkoch.

Pán Draxler
S manželkou sme spokojní s bývaním aj s kvalitou bytu. Lokalita je kľudná a pokojná. Spoločnosť Davidson Holding vychádza v ústrety a celkovo sme spokojní.

Pani Ingeliová
Lokalita stavby je veľmi dobrá, v okolí sa nachádzajú škola, nákupné možnosti a taktiež slnečne jazerá. Spolupráca pri kúpe bola bezproblémová. Som veľmi spokojná s výberom nehnuteľnosti.

Pani Hitková
So službami spoločnosti Davidson Holding som veľmi spokojná. Lokalita je pokojná a tichá. Kvalita bytu je vysoká. Boli malé nedostatky, ktoré spoločnosť Davidson Holding v termíne odstránila a dúfam, že v budúcnosti tomu bude tiež tak.

Pani Vinczeová
Som spokojná s lokalitou – tichá ulica. Spolubývajúci sú tiež bezproblémový. Ostatná kvalita bývania sa uvidí po čase, keď sa zabývam.

Pani Blinková
Som spokojná s bývaním, kľudná ulica, super ľudia, jedine by som uvítala viac preliezačiek pre deti.

Pani Smolinská
V roku 2010 som kúpila apartmán vo viladomoch Senec. Veľmi som spokojná so spoločnosťou Davidson Holding s.r.o. ako aj s kvalitou nehnuteľnosti a jej lokalitou.
Kontakt:

Nikoleta Tóthová, asistentka

Ofer Nimni

Kontaktný formulár:

Ján Petráš